Instruktorzy

23 września 2013

 Katarzyna Metza         –       twórca autorskiego warsztatu
                                                     „Show Me Your Voice”

Pedagog z wieloletnim doświadczeniem, instruktor warsztatów wokalnych, kompozytor, aranżer, muzyk. Dziennikarz i prezenter tv. Facilitator Access Consciousness™

www.access.kasiametza.com

Wokalistka jazzowa o dużym doświadczeniu scenicznym, nieprzeciętnej barwie głosu, charyzmie i wrażliwości.

Ukończyła Akademię Muzyczną w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Klasie Wokalistyki, oraz Uniwersytet Warszawski na wydziale Dziennikarstwa.

W latach 1996-2007 pracowała jako prezenter telewizyjny m.in. w TVN, Polsacie i TV4, gdzie przeprowadziła ponad 200 wywiadów z polskimi i zagranicznymi gwiazdami sceny muzycznej.

W roku 2007 wyjechała na 2 lata do Stanów Zjednoczonych, gdzie dostrzeżono i wysoko oceniono jej talent wokalny, to z kolei zaowocowało licznymi koncertami i występami w renomowanych klubach jazzowych. Tam również poznała techniki wokalne, które z dużym sukcesem stosuje w swojej pracy pedagogicznej.

Od ponad 20 lat prowadzi zajęcia wokalne,  indywidualne i grupowe, cieszące się dużym powodzeniem. Jej kursanci biorący udział w wielu konkursach i przeglądach wokalnych, zdobywają najwyższe trofea, nagrody i wyróżnienia.
Jako instruktor wokalny, Kasia współpracuje z wieloma grupami wokalnymi i chórami. W 2010 r. w Łobeskim Domu Kultury, powołała do istnienia wyróżniającą się ekspresją, nieprzeciętnym talentem i energią, grupę wokalną SunDayLove www.sundaylove.art.pl

W sierpniu 2012 roku, dokonano pierwszych nagrań studyjnych tej formacji, gdzie wszystkie kompozycje są autorstwa Kasi.
„Praca z młodzieżą, daje mi  nieograniczone możliwości rozwoju. Przynosi nie tylko satysfakcję zawodową, ale przede wszystkim mnóstwo zabawy” – mówi  Kasia

kontakt z Kasią:

tel. +48 501 866 899
e-mail: kmetza@wp.pl

www.access.kasiametza.com 

Arkadiusz „MAKO” Makowski – aranżer, kompozytor, producent muzyczny.

Laureat konkursu „Szansa na sukces” 99/2000, laureat GAMA ’99, laureat Evergreen 99, laureat IV Elbląskich Nocy Teatru i Poezji oraz wielu innych prestiżowych nagród.

Współpracuje z Kasią od dwóch lat. Poznali się podczas nagrań z zespołem SunDayLove. Arek jest współproducentem płyty zespołu i realizatorem nagrań. Zajął się również aranżacją wszystkich kompozycji. Wraz z zespołem makoband, wspiera Kasię i zespół SunDayLove podczas koncertów, pełniąc rolę kierownika muzycznego. www.makoband.pl

Do tej pory wydał 4 płyty z aranżacjami i podkładami.
Od wielu lat współpracuje z dziećmi i młodzieżą, dając im możliwość śpiewania w profesjonalnych warunkach nagraniowych.

Od lat wyszukuje młode talenty i zaprasza je do współpracy przy różnych produkcjach.
” to dzieci i młodzież nie pozwalają mi się wypalić, ciągłe nowe pomysły na utwory pochodzą ze świeżego spojrzenia młodzieży…”

Popularyzator okolicy Jeziora Pile jako idealnego miejsca do wypoczywania – ze względu na przepiękne widoki, czyste powietrze i niepowtarzalną atmosferę!

 

bilde

Praca w studiu, jak twierdzi Arek, to nie tylko obycie z mikrofonem, rozwija również wyobraźnię, własny styl i osobowość każdego wokalisty.

kontakt z Arkiem

tel. 664-032-451

manager@makoband.pl

 

Oto kilka realizacji Arka

musical White Gospel

Warsztaty wokalne Słupsk