SMYV – program 2 dniowy

2 lipca 2013

Czy kiedy masz wystąpić publicznie, paraliż odbiera Ci mowę?
Czy zdarzyło Ci się odmówić udziału w jakimś fajnym projekcie, bo stwierdziłeś, że się do tego nie nadajesz?
Ile razy, odtrącałeś super oferty, bo nie wierzyłeś, że dasz sobie z tym radę?
To właśnie takie ograniczenia i osądy są destrukcyjnymi programami, które kupujemy od innych, a które mają olbrzymi wpływ nasze wybory i życie. Na szczęście można się tego pozbyć.

Dzień 2 naszych warsztatów, niewiele różni się od pierwszego.
Jest jego kontynuacją, z tą tylko różnicą, że bardziej uwolniony od programów i ograniczeń, mając więcej przestrzeni,  będziesz mógł pozwolić sobie na odkrycie i wybranie jeszcze większych możliwości.
Podczas dnia drugiego, nadal wykorzystywać będziemy techniki Access Consciousness™, dodając do tego kilka elementów i ćwiczeń Singing Success. Drugi dzień pozwoli Ci również poczuć się bardziej komfortowo z przestrzenią, do której będziesz miał teraz dostęp, a poprzez to, do głębszych pokładów świadomości. Tutaj mogą nasunąć się pytania, których być może nigdy wcześniej byś nie zadał, a które pozwolą dotrzeć do jeszcze większej przestrzeni siebie.

 

Plan zajęć?

Nadal, bez formy i struktury, będziemy kontynuować pracę z dnia pierwszego. Kreować i odkreowywać. Bawić się, śpiewać, tańczyć, przemawiać, grać i co tylko sobie wymyślisz, a co pozwoli i otworzy bramy do pokazania  światu NOWEGO CIEBIE.

 

Co na pewno będzie na zajęciach?

Praca z technikami i procesami Access Consciousness™ i Right Voice For You plus kilka elementów Singing Success. Będziemy zajmować się  problemami i tymi aspektami twojego życie, które najbardziej będziesz chciał zmienić.

Zajęcia obejmują również ćwiczenia w grupie i parach. Wszystko ZAWSZE wypełnione jest wspaniałą zabawą i niepowtarzalną atmosferą.

Zajęcia będą również nagrywane, więc w każdej chwili, kiedy już się rozstaniemy będziesz mógł je odsłuchać.

Przekąski, ciepłe i zimne napoje i dużo śmiechu – gratis:-)


Szczegóły:

początek zajęć: 10.00 – 13.00

(przerwa na lunch: 13.00 – 14.30)

zajęcia cd. : 14.30 – 18.00

koszt:  600 zl

miejsce: do ustalenia

 

Biorąc udział w warsztatach SMYV 1, 2 lub 3 dniowych, za INTRO już nie płacisz.

Jakim podarunkiem, uczestnictwo w tych warsztatach może być dla ciebie i całego świata? Radosne tworzenie siebie, czy jesteś na to gotowy?

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę warsztatów:

http://www.showmeyourvoice.pl/smyv/

Prowadząca: Katarzyna Metza

Kontakt: 501 866 899