SMYV – program 3 dniowy

2 lipca 2013

Na tych warsztatach, wszystko, co powinieneś zrobić, to „być”.
Bez osądu i oceny siebie, a wtedy scena będzie Twoja. Będziesz mógł śpiewać, tańczyć, płakać, „świrować”, sypać żartami, a nawet stać w  ciszy. Bycie tą energią i przestrzenią siebie, uwolni Twoje prawdziwe piękno i da jedność ze wszystkim.
Czy jesteś gotowy opuścić bariery, pokazać prawdziwego siebie, stać się słyszalnym i widzialnym w Twój jedyny, i nieznany dotąd sposób?
Po 3 dniach, będziesz miał tę możliwość.

 

Dzień 3 naszych warsztatów, jest kontynuacją dnia pierwszego i drugiego, z tą różnicą, że Twój stan odczuwania może się powiększyć. Jeśli tylko sobie na to pozwolisz, będziesz mógł odczuwać więcej przestrzeni i lekkości, a to może przynieść większy dostęp do siebie i otworzyć na otrzymywanie wszystkiego co zechcesz. Będziesz mógł dostrzec  możliwości i odkryć nieznane ci dotąd talenty i umiejętności, do których zawsze miałeś dostęp.
Podczas dnia trzeciego,  nadal wykorzystywać będziemy techniki Access Consciousness™, dodając do tego elementy improwizacji i harmonizacji w grupie. Nie zabraknie kilku ćwiczeń Singing Success.
Trzeci dzień pozwoli Ci również, poczuć się bardziej komfortowo z przestrzenią, do której będziesz miał teraz dostęp, a poprzez to, do głębszych pokładów świadomości. Tutaj również mogą nasunąć się pytania, których być może nigdy wcześniej byś nie zadał, a które pozwolą dotrzeć do jeszcze większej przestrzeni siebie.

 

Plan zajęć?

Nadal, bez formy i struktury, będziemy kontynuować pracę z dnia pierwszego i drugiego. Kreować i odkreowywać. Bawić się, śpiewać, tańczyć, przemawiać, grać i co tylko sobie wymyślisz, a co pozwoli i otworzy bramy do pokazania  światu NOWEGO CIEBIE.
To co na pewno będzie na zajęciach?

Praca z technikami i procesami Access Consciousness™ i Right Voice For You plus kilka elementów Singing Success. Będziemy zajmować się  problemami i tymi aspektami twojego życie, które najbardziej chcesz zmienić.

Zajęcia obejmują również ćwiczenia w grupie i parach. Wszystko ZAWSZE wypełnione jest wspaniałą zabawą i niepowtarzalną atmosferą.

Zajęcia będą również nagrywane, więc w każdej chwili, kiedy już się rozstaniemy będziesz mógł je odsłuchać.

Przekąski, ciepłe i zimne napoje i dużo śmiechu – gratis:-)


Szczegóły:

początek zajęć: 10.00 – 13.00

(przerwa na lunch: 13.00 – 14.30)

zajęcia cd. : 14.30 – 18.00

koszt:  900 zl

miejsce: do ustalenia

Proponujemy nocleg w Bornem Sulinowie ze względu na piękne krajobrazy oraz idealną atmosferę do wspólnej pracy.

 

Biorąc udział w warsztatach SMYV 1, 2 lub 3 dniowych, za INTRO już nie płacisz.

    „Poprzez zmianę siebie, możesz zmienić wszystko,
                           a świat z pewnością to zauważy?
 Bądź odkrywcą swojego życia i pokaż innym, co jeszcze jest możliwe!”

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę warsztatów:

http://www.showmeyourvoice.pl/smyv/

Prowadząca: Katarzyna Metza

Kontakt: 501 866 899